Teslimat Şartları


Teslimatlarımız 09:00 - 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
Sevgililer günü, Anneler Günü vb. özel günlerde belirli saatte teslime göre sipariÅŸ alınamamakta, bütün sipariÅŸler gün içinde teslim olarak deÄŸerlendirilmektedir.

Ürünün sipariÅŸ verildiÄŸi gün ulaÅŸtırılabilmesi için son sipariÅŸ saati 20:00'dir.Saat 20:00'den sonra verilen sipariÅŸler ertesi gün teslim edilir. Åžehir merkezi dışındaki ürün teslimleri için ek ücret talep edilebilir. Bu konuda müÅŸteriye satın alırken sitede nakliye ücreti altında sipariÅŸ özetinde bilgilendirilmektedir. Saatli sipariÅŸler için ( DüÄŸün, NiÅŸan vs .) aynı gün teslimlerde en az 4 saat önceden sipariÅŸ verilmelidir.

SipariÅŸi verilen ürünlerin birebir aynısının gönderileceÄŸini garanti ediyoruz. Fakat mevsimsel koÅŸullardan dolayı o ürün bulunamıyorsa en yakın ürünün teslim edileceÄŸinden emin olabilirsiniz. SipariÅŸ ettiÄŸiniz üründen memnun kalmazsanız kesinlikle ürünü iade edebilir veya ürün telafisi talep edebilirsiniz. Vizyonumuz kesinlikle bir defa deÄŸil ömür boyu beraber çalışmaktır.

Sehven yaptığınız ödemelerin tarafınıza iadesi firmamızın garantisi altındadır.

Ürün teslimatlarımızda alıcı adresinde bulunamıyorsa ürün kapı komÅŸusu, kapıcı, varsa görevlilere teslim edilmekte ve müÅŸteriye bilgi verilmektedir.

SipariÅŸin, alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müÅŸteri aittir


Antalya Belek Çiçek Siparişi Sayfamıza Hoş Geldiniz Web Sayfamızdan Belek Merkez ,Kadriye Ve Boğazkent’e Çiçek Siparişi Verebilirsiniz Çiçek Siparişiniz İşinde Uzman Çiçek Ustalarımız Tarafından Özenle Hazırlanarak Aynı Gün İçinde Teslim Edilmektedir Belek Çiçek Siparişinizi Web Sayfamızdan Online Olarak Verebilir Ödemenizi Kredi Kartı, Banka Kartı Ve Havale İle Ödeme Yapabilirsiniz. Rusya Çiçek Ukrayna ÇiçekÇiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Belek Çiçek

Belek çiçekçi

Belek online çiçek

Belek çiçek yollamak

Belek çiçek gönderimi
Belek çiçek servisi
Belek cicek
Belek cicekci
Belek cicekcilik