Gizlilik Sözleşmesi

www.flowersdeliveryinturkey.com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme iÅŸlemlerinde SSL ÅŸifreli güvenlik teknolojisi ve xxxx Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.
Kredi Kartı GüveliÄŸi
Kredi kartınızın güvenliÄŸi SSL ÅŸifreleme teknolojisiyle saÄŸlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiÄŸiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge GeoTrust tarafından saÄŸlanan RapidSSL Sertifikasını göstermektedir.Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiÄŸiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüÅŸür. Ödeme iÅŸlemine baÅŸladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müÅŸteri bilgisayarı ile banka arasında ÅŸifreli bir baÄŸlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiÄŸiniz hiçbir bilgi www.flowersdeliveryinturkey.com personeli ya da üçüncü ÅŸahıslar tarafından görülmemektedir. www.flowersdeliveryinturkey.com sitemizde müÅŸteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.
KiÅŸisel Bilgi GüvenliÄŸi
Tekirdagcicekcisi.com web sitemizde teslimat için bildirmiÅŸ olduÄŸunuz kiÅŸisel bilgiler ve adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. KiÅŸisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluÅŸ ve üçüncü ÅŸahıslarla paylaşılmamaktadır.
Kişisel Bilgilerin Kullanılması
Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduÄŸunuz ürünün adresine ulaÅŸtırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için sadece www.flowersdeliveryinturkey.com kullanabilir
MüÅŸterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar
www.flowersdeliveryinturkey.com web sitemizde almış olduÄŸumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müÅŸterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kiÅŸisel bilgilerinizin ve ÅŸifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müÅŸteri kiÅŸisel güvenliÄŸi açısından önem arzetmektedir.
www.flowersdeliveryinturkey.com hiç bir ÅŸekilde müÅŸterilerinden e-posta aracılığı ile kiÅŸisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. www.flowersdeliveryinturkey.com web sitemizden müÅŸterilere gönderilen e-postalar sadece( sipariÅŸ, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, vb.) bilgi içeriklidir.


Antalya Belek Çiçek Siparişi Sayfamıza Hoş Geldiniz Web Sayfamızdan Belek Merkez ,Kadriye Ve Boğazkent’e Çiçek Siparişi Verebilirsiniz Çiçek Siparişiniz İşinde Uzman Çiçek Ustalarımız Tarafından Özenle Hazırlanarak Aynı Gün İçinde Teslim Edilmektedir Belek Çiçek Siparişinizi Web Sayfamızdan Online Olarak Verebilir Ödemenizi Kredi Kartı, Banka Kartı Ve Havale İle Ödeme Yapabilirsiniz. Rusya Çiçek Ukrayna ÇiçekÇiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Belek Çiçek

Belek çiçekçi

Belek online çiçek

Belek çiçek yollamak

Belek çiçek gönderimi
Belek çiçek servisi
Belek cicek
Belek cicekci
Belek cicekcilik